Zdjęcia z drona

WYPEŁNIJ FORMULARZ

ZDJĘCIA Z POWIETRZA

W Ahoymedia wykonujemy zdjęcia i profesjonalne filmy z drona w rozdzielczości 4K. Realizujemy usługi dla branży nieruchomości, budowlanej, filmy promocyjne, relacje z eventów a także filmy i zdjęcia ze ślubu i wesela.

Nasze projekty wykonujemy kompleksowo od A do Z, choć jeśli chcesz, dostarczymy również surowy materiał (zdjęcia RAW) do Twojego projektu.

usługi dronem w Ahoymedia:

 • zdjęcia nieruchomości i działek na sprzedaż,
 • inspekcje budowlane,
 • zdjęcia z uroczystości ślubu i wesela,
 • zdjęcia promocyjne i korporacyjne,
 • relacje z eventów oraz imprez sportowych,
 • promocja regionów dla branży turystycznej,
 • zdjęcia z drona do mediów społecznościowych,
 
To tylko przykłady gdyż ogranicza nas jedynie wyobraźnia a tej w Ahoymedia z naszym zespołem kreatywnym mamy pod dostatkiem.

 

Nasze usługi realizujemy przy użyciu nowoczesnych dronów z kamerą 4K i gimbalem. Nasi operatorzy posiadają uprawnienia państwowe oraz polisę odpowiedzialności cywilnej.

Zapraszamy do kontaktu!

napisz aby poznać ofertę

Napisz do nas! Skontaktujemy się z Tobą.


fotografia z drona

Wykonujemy zdjęcia z drona do celów dokumentacyjnych i promocyjnych dbając o najmniejsze szczegóły. Nasze zdjęcia w porozumieniu z klientem poddajemy obróbce cyfrowej w programach Lightroom i Photoshop aby zrealizować cele marketingowe fotografii.

fotografia z powietrza i filmowanie dronem - DLACZEGO WARTO?

Zdjęcia z powietrza i filmy z drona to unikalna perspektywa i sposób na zwrócenie uwagi widzów. Wysokiej jakości materiały przygotowane przez doświadczony zespół Ahoymedia gwarantują najwyższą satysfakcję i skuteczność w osiąganiu celów. Jeżeli prowadzisz firmę, chcesz pokazać swoją nieruchomość, wydarzenie lub po prostu stworzyć super pamiątkę to materiały z drona są rozwiązaniem dzięki któremu osiągniesz to co zamierzyłeś.

zdjęcia i filmy z drona - najczęściej zadawane pytania

(kliknij aby rozwinąć)

Filmowanie i fotografia z drona to koszt od 500 zł netto do nawet kilku tysięcy złotych. Na cenę składają się takie czynniki jak ilość wylotów, czas pracy operatora, ewentualny dojazd, zastosowany sprzęt. Nie doliczamy kosztów dojazdu realizując usługi dronem w Warszawie i miejscowościach ościeżnych.

Każdy wylot drona to tak jakby misja, która musi być przemyślana pod względem celu, kadrów i ujęć, a najważniejszym elementem jest zawsze bezpieczeństwo. Najczęściej stosowane przez nas drony latają na jednej baterii do 30 minut wg instrukcji producenata co przy uwzględnieniu środków bezpieczeństwa daje nam ponad 20 minut lotu.

Używanie Bezzałogowych Statków Powietrznych (BSP) potocznie zwanych dronami jest ściśle kontrolowane przez polskie prawo i nadzorowane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego tak samo jak loty załogowe. Naruszenie przepisów przez operatora drona niesie za sobą skutki prawne włączając w to nawet karą pozbawienia wolności do lat 5. Wszystkie nasze usługi wykonujemy zgodnie z przepisami Prawa Lotniczego w strefach dozwolonych oraz jeżeli jest to wymagane z porozumieniu z Polską Agencją Żeglugi Powietrznej (PAŻP). Dronem nie można latać bez zezwolenia w rejonie lotnisk cywilnych i wojskowych, w strefach zakazanych, niebezpiecznych i wyłączonych czasowo.

Tak, to bardzo dobry sposób aby ujęcia i kadry były maksymalnie zgodne z oczekiwaniami naszych klientów.

Należy jednak pamiętać o względach bezpieczeństwa i operator w każdej chwili może poprosić o odejście szczególnie w sytuacji jakiegokolwiek zagrożenia.

 • Podaj cel jaki chcesz osiągnąć – chętnie doradzimy jak zrobić to skutecznie!
 • Adres i rodzaj lokalizacji.
 • Dane kontaktowe.
 • Rodzaj usługi: zdjęcia. film, zdjęcia i film.

Filmowanie dronem i fotografia z powietrza to tylko część usług jakie oferujemy. W Ahoymedia łączymy wiedzę i pasję na tem fotografii, filmowania oraz wszystkich nowinek nowoczesnego marketingu internetowego. Wszystkie nasze usługi dronem wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły aby finalny produkt był jak najlepszy. Tworzymy reklamy, filmy promocyjne, obsługujemy media społecznościowe i znamy się na wszystkich nowinkach wideo marketingu. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy komleksowo i zaproponujemy coś ekstra.

Nasza firma znajduje się w Warszawie. Filmy i zdjęcia z drona realizujemy głównie w Warszawie, miastach ościeżnych i ich okolicach na przykład Łomiankach, Ożarowie Mazowieckim, Nowym Dworze Mazowieckim, Markach. Usługi realizujemy również na terenie całej Polski wspierając się sprawdzonymi podwykonawcami jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Tak, działamy legalnie i wystawiamy fakturę do każdego zlecenia.

poszukujesz czegoś więcej niż zdjęcia z drona?

W Ahoymedia działamy kompleksowo dostarczając szeroki wachlarz rozwiązań z dziedziny marketingu, produkcji wideo i nowoczesnych mediów. Dlatego uważamy, że mogą Cię zainteresować również poniższe propozycje…

marketing wideo

Wideo to trend, którego nie możesz dłużej ignorować - pokaż się w sieci!

marketing turstyczny

Filmy promocyjne i kampanie reklamowe dla branży turystycznej

social media

Przenieś swoją komunikację w mediach społecznościowych na level pro!

filmy promocyjne

Promocja i reklama Twojego biznesu w formie atrakcyjnego wideo

filmowanie eventów

Wykorzystaj potencjał marketingowy wydarzenia

wideo dla nieruchomosci

Tworzymy wideo prezentacje da branży nieruchomości

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami tak jak lubisz, mailowo, telefonicznie lub skorzystaj z formularza.

 • 790-310-265

Ahoymedia Michał Jaworski
Al. Władysława Reymonta 21/10
01-840 Warszawa
NIP: 118-164-76-73
REGON: 365004802

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Skontaktujemy się z Tobą!